Ozdobne lampiony

Ozdobne lampiony świąteczne

Światło świec ma niezaprzeczalny urok. Chyba nie ma nastrojowej aranżacji wnętrza, w której nie pojawiłaby się chociaż jedna świeca. Półmrok wprowadza spokojną, nieco senną i intymną atmosferę. Nic więc dziwnego, że ludzie pokochali szklane lampiony. Dzięki nim światło świecy jest równie wyraźne, jak gdyby stała bez żadnej osłony, jednak szkło zapobiega poparzeniu się o ogień i przypadkowym zdmuchnięciom knota.

Idealna oprawa świąt

Lampiony są również idealną oprawą wielu świąt. Warto poszukać modeli pasujących do danej okazji, by zapalać je,  gdy wspólnie z rodziną zasiadamy do stołu. Najlepsze huty tworzą prawdziwe arcydzieła. Są wśród nich lampiony na Boże Narodzenie, przypominające choinki, czy Wielkanocne, wglądające jak ozdobna pisanka. Ozdobny lampion może być główną dekoracją świątecznego stołu, jak również tłem dla rodzinnej imprezy, gdy postawimy go gdzieś na parapecie lub komodzie. Osoby posiadające domy często stawiają świąteczne lampiony na schodach: zarówno tych przed domem, jak i tych w środku. Ciepłe światło świec nadaje idealny nastrój zarówno podczas wigilijnej kolacji, jak i uroczystego śniadania wielkanocnego.

Prezent idealny

Świąteczny lampion jest prezentem idealnym. Dlaczego? Jest niezobowiązujący, elegancki, a dobierając kolor świecy obdarowany może sam dopasować go do wnętrza swojego domu. Ze świątecznego lampionu ucieszy się zarówno kobieta jak i mężczyzna, niezależnie od wieku. Lampion jest na tyle eleganckim przedmiotem, że sprawdzi się również jako podarunek służbowy, np. od firmy dla jej klientów. Zanim paczki z podarunkiem trafią jednak do nich, warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie, aby po drodze delikatne nie szkło nie ucierpiało na wskutek turbulencji. Jeśli do lampionu zamówimy świece z subtelnym logotypem naszej firmy, wykonamy prezent idealny. Warto zadbać również o to, by zamówione lampiony były kolorowe i cieszyły oczy, zamiast kojarzyć się z klasycznymi zniczami w stonowanych kolorach. Wszystkie detale lampionów trzeba zawczasu ustalić z producentem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *