Kontakt


Huta Szkła
ul. Średnia 13, 25-650 Kielce

Czynne od pon do pt
w godz. 7:00 - 15:00

NIP: 657-038-79-38
REGON: 000401561

Tel: 41 345-16-01 do 03
E-mail: sekretariat@slawa.com.pl

Nagrody


Ceniony producent zniczy szklanych

Jesteśmy nowoczesnym i sprawnie rozwijającym się producentem zniczy szklanych i słoików spożywczych. Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość branży i efektywne przedsięwzięcia biznesowe zaowocowały licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Zdobyliśmy m.in. tytuł Diamentowej Firmy czy nagrodę PRO-EUROPA. Z uznaniem spotkał się nasz wkład w rozwój regionu świętokrzyskiego oraz wyniki gospodarcze. Wybierając wyroby szklane Huty Szkła Sława, zyskujecie Państwo rzetelnego i doświadczonego partnera.
 •  

  2005

  Nagroda PRO-EUROPA za dobre wyniki ekonomiczne na terenie regionu świętokrzyskiego. Jako firma promującą nasz region we Wspólnej Europie poprzez osiągnięcia gospodarcze a także czynny udział w życiu lokalnych społeczności.

 •  

  2004

  Nagroda PRO-EUROPA za System Zarządzania Jakością, szybkie i skuteczne przystosowanie firmy do warunków Unijnych oraz dobre wyniki ekonomiczne. Przyznana przez Wojewodę Świętokrzyskiego - Włodzimierz Wójcik.

 •  

  2002

  Złota Firma Regionu Świętokrzyskiego za osiągnięcia, wyniki oraz postawę.

  Dyplom Uznania VII Krajowe Targi Spółdzielcze za prezentacje wyrobów wysokiej jakości przyznana przez Prezesa Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy.   

 •  

  2001

  Nagroda Magazynu "Tęcza Polska" Prymus 2001 za osiągnięcia gospodarcze Spółdzielni oraz umacnianie jej samorządu przyznana przez Prezesa Krajowej Rady Spółdzielczej.
   


 •  

  2001

  Diamentowa Firma-Diamenty dla Najlepszych ufundowana przez Dyrektora "Złotej Gali - Kielce 2001" za wysoką jakość naszych wyrobów, za dobre wyniki ekonomiczne w swojej działalności.

 •  

  2000

  Znaleźliśmy się w gronie Złotych Firm Regionu Świętokrzyskiego. Zostaliśmy nagrodzeni Statuetką przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Józefa Szczepańczyka za postawę i osiągnięcia dla promowania Ziemi Świętokrzyskiej.

 •  

  1999

  Statuetka - Złota Firma regionu Świętokrzyskiego.